Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Nohejbalový turnaj trojic 2021

Typ: ostatní
Nohejbalový turnaj trojic 2021 1 V sobotu 3. července 2021 se tak konal jedenáctý ročník „Nohejbalového turnaje trojic Cetkovice 2021“.

V loňském roce byl nohejbalový turnaj první akcí v Cetkovicích po uvolnění restrikcí spojených s pandemií COVID-19. I letos patřil k prvním akcím „postcovidové“ doby roku 2021.   Turnaj pořádá Obec Cetkovice společně s SK Cetkovice.

V sobotu 3. července 2021 se tak konal jedenáctý ročník „Nohejbalového turnaje trojic Cetkovice 2021“. Místo konání jsme přemýšleli z důvodu akce na kulturním domě změnit na fotbalové hřiště. Bohužel při zkoušce jsme zjistili, že přírodní tráva balon moc tlumí a nebylo by tak možné hrát nohejbal. Proto se turnaj uskutečnil na tradičním místě na víceúčelovém hřišti, kde vlastně díky dotaci na jeho stavbu to bylo povinností.

Turnaj byl již více jak 14 dnů před konáním obsazen. Některé známé týmy změnily zase názvy, někdy vyměnily třeba jednoho hráče, ale jinak vše bylo jako v předchozích letech. Těsně před turnajem se odhlásilo jedno družstvo. Samotný turnaj začal v 8.30 hodin registrací. V 9 hodin proběhlo losování. Družstva byla jako vždy rozdělena do dvou skupin:

Skupina „A“:                                    Skupina „B“:

Šlic                                                     Hójezd

Utopenci                                            Čoko rolky

Žvejkalové                                         Fittnes

Starci

Poprvé letošní turnaj řídil Jan Horák a Zbyněk Šmíd. Dalšími pořadateli pak byli David Kubín a David Jedlička. Zahajovacím zápasem bylo utkání Šlic – Žvejkalové. Díky počtu to měli jednodušší hráči v „B“ skupině, kde jich bylo méně a hráli tak o zápas méně.

Ze skupiny A postoupil tradiční účastník semifinále Šlic doprovázen Žvejkaly a ze skupiny „B“ pak obhájci prvenství Hójezd s Čoko rolkami.

Semifinálová utkání měla jednoznačné vítěze a opakovalo se tak loňské finále. Tým Šlic ve složení David Kubín, David Jedlička a Tomáš Přikryl se o první místo utkal s Hójezdem, který k nám přijel z Újezdu u Boskovic. Hójezd pod vedením kapitána Leoše Ševčíka prokázal roli favorita a po čtyřech vyrovnaných setech opět zvítězil 3:1.

Konečné pořadí:

1.      Hójezd                                                5. Starci

2.      Šlic                                                     6. Fittnes

3.      Žvejkalové                                         7. Utopenci

4.      Čoko rolky

Na závěr celého turnaje bylo vyhlášeno pořadí, rozdány poháry a medaile a každé mužstvo dostalo dárky od Obce Cetkovice vč. malé skleničky místní pálenky. Vyhlášen byl i nejlepší hráč turnaje, kterým se stal Tomáš Přikryl z týmu Šlic. O občerstvení se postaraly holky z „Kumbisu“, které se o ně starají i při fotbalových zápasech. Organizátoři děkují všem hráčům, pořadatelům i divákům za účast.