Podzim 2004

...

Momentálně se družstvo potýká se špatnými výsledky. Má na kontě jednu výhru a několik remíz. Do kádru družstva přišlo několik nových hráčů a bohužel zpočátku byla vidět veliká nesehranost. Mužstvo přešlo i na jiný systém hry na 4-4-2, s kterým mělo velké problémy. Po některých až drtivých porážkách přišli i dobré zápasy, kde jsme byli podstatně lepší než soupeř, projevilo se neproměňování i vyložených šancích a velké množství vlastních branek. Další problém je málo hráčů, zranění a špatná docházka na utkání.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 11. 11. 2004 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2004 0:00
Autor: Super Admin

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na