Podzim 2004
...
Momentálně se družstvo potýká se špatnými výsledky. Má na kontě jednu výhru a několik remíz. Do kádru družstva přišlo několik nových hráčů a bohužel zpočátku byla vidět veliká nesehranost. Mužstvo přešlo i na jiný systém hry na 4-4-2, s kterým mělo velké problémy. Po některých až drtivých porážkách přišli i dobré zápasy, kde jsme byli podstatně lepší než soupeř, projevilo se neproměňování i vyložených šancích a velké množství vlastních branek. Další problém je málo hráčů, zranění a špatná docházka na utkání.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
11. 11. 2004 0:00
Datum poslední aktualizace:
11. 11. 2004 0:00
Autor:
Super Admin


Více o aplikaci