#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Setkání s našimi seniory

Typ: ostatní
Setkání s našimi seniory

      V neděli 30. listopadu 2014 se v našem kulturním domě konalo Přátelské setkání s našimi seniory, které má v naší obci více jako patnáctiletou historii. Tato beseda je takové malé poděkování našim starším spoluobčanům za to, co dosud vykonali pro obec či život v ní. Je to také místo setkání a vzpomínání na uplynulý rok nebo své mládí. Je to i příležitost k bilancování a debatám nad tím, co se událo od posledního společného setkání. Většinou se tato akce koná během měsíce října. V letošním roce se však musela uskutečnit v pozdějším termínu, než na který jsme byli zvyklí v předchozích letech. Důvodem byly podzimní volby a také obsazenost kulturního domu.

     Besedu s důchodci, kterou pořádá Zastupitelstvo obce Cetkovice, zahájil starosta obce Petr Horák, který přítomné seznámil s programem. Po něm vystoupily děti z Mateřské školy Cetkovice s pásmem básniček a tanečků. Malé děti vše doplnily krásně sehranou pohádkou „O Budulínkovi“.

     Mateřskou školu na podiu vystřídala místní základní škola. Ta si pro naše babičky a dědečky připravila pásmo básniček a písniček doplněné o vystoupení dětí, které navštěvují ZUŠ.

     Po té vystoupil starosta obce se svým projevem, ve kterém seznámil přítomné se statistikou týkající se našich obyvatel, s děním v obci a provedených opravách a investičních akcích v naší obci za uplynulý rok. Nastínil i plány na rok 2015 a výhled programu nového zastupitelstva.

     Nakonec přítomné pobavili Josef Mikulčák a Marie Nováková se svým hudebním vystoupením „S písničkou jsi věčné mlád a na světě rád“. K poslechu zahráli nestárnoucí lidové melodie a evergreeny doplněné drobnými kouzelnickými triky a ukázkami tance z 60. let 20. století.

     Během celého odpoledne zastupitelé a zaměstnanci obce rozdávali mezi naše seniory drobné občerstvení. Všichni jsme nakonec byli rádi, že jsme se mohli společně po roce sejít a popovídat si. Již nyní se těšíme na shledání v příštím roce.  

 

Více fotografií ZDE.

 


Vytvořeno: 29. 12. 2014
Poslední aktualizace: 29. 12. 2014 00:00
Autor: Správce Webu