#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

1. září v ZŠ Cetkovicích

Typ: ostatní
Ve středu 1.září 2011 byl tak jako i jinde prvním školním dnem i na Základní škole v Cetkovicích...

Ve středu 1.září 2011 byl tak jako i jinde prvním školním dnem i na Základní škole v Cetkovicích.

Již kolem 7.30 hodin se trousili první "nedočkavci" i s rodiči. A že jich tentokráte bylo. Do první třídy naší školy nastoupilo hned 16 dětí. Všechny nejmladší děti tento slavnostní den prožily za doprovodu svých rodičů.


Všichni se na začátek shromáždili v tělocvičně základní školy.

1. září v ZŠ Cetkovicích1. září v ZŠ Cetkovicích

 


Zde přítomné uvítala paní ředitelka Mgr.Jana Kubínová. Po té také seznámila s provozem školy a personálním obsazení.

Zde přítomné uvítala paní ředitelka Mgr.Jana Kubínová. Po té také seznámila s provozem školy a personálním obsazení.

 

Přitomni byli ostatní paní učitelky a také starosta obce Bc.Petr Horák. Ten ve svém projevu zdůraznil radost nad tímto počtem dětí a také poděkoval rodičům, že své dítě umístili právě v naší škole. Ta je moderní (vybavena interaktivními tabulemi a počítači) a také nově opravena. Nakonec popřál všem dětem mnoho úspěchů a rodičům trpělivost se svými ratolestmi.
Tím byl zahájen nový školní rok 2011-2012.

1. září v ZŠ Cetkovicích

 

A toto jsou naší prvňáčci s rodiči
Klára Kubínová, Jan Vala, Jan Krejčí, František Liška, Jiří Dokoupil, Marek Najer, Petra Zvejšková, Simona Alexandra Šnoblová, Kristýna Kubínová, Kristýna Sychrová, Aneta Mlčochová, Anna Becková, Marek Matocha, Martin Petlach, Magdaléna Koutná, Bára Holková

1. září v ZŠ Cetkovicích1. září v ZŠ Cetkovicích1. září v ZŠ Cetkovicích1. září v ZŠ Cetkovicích

 

Třída paní učitelky Ing. Sedlákové

Třída paní učitelky Ing. Sedlákové


Vytvořeno: 1. 9. 2011
Poslední aktualizace: 1. 9. 2011 00:00
Autor: Super Admin