Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Spíďa cup 2011

Typ: ostatní
Fotbalový žáci se stejně jako v předchozích letech zúčastnili již pátého ročníku tohoto turnaje...

Fotbaloví žáci se stejně jako v předchozích letech zúčastnili již pátého ročníku tohoto turnaje. Letos se konal v sobotu 25. června 2011 na hřišti ve Velkých Opatovicích. Naši žáci výborně navázali na své předchozí účasti, kdy tento turnaj vyhráli a v loňském roce byli po dramatickém boji druzí.

Tentokráte se zúčastnila turnaje 4 mužstva. Domácí Velké Opatovice postavily dvě, které byly jasnými favority, protože v letošním roce vyhrály přebor žáků okresu Blansko. Přesto naši žáci potrápili favorita a ve skupině porazili všechna mužstva včetně pozdějšího vítěze a postoupili tak zaslouženě do finále. Zde se utkali s V.Opatovicemi "B". Na našich hráčích se projevila únava z předchozích zápasů a dlouhého čekání na finále a podlehli soupeři 3:0. Žáci SK Cetkovice tak získali vynikající 2. místo.

Individuální ocenění ještě získal Lukáš Čížek jako nejlepší brankář turnaje.