Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Spíďa cup 2010

Typ: ostatní
Opět výborným vystoupením se prezentovali fotbaloví žáci z Cetkovic. V sobotu 26.6.2010 se ve Velkých Opatovicích konal již tradiční, tentokráte čtvrtý ročník, fotbalového turnaje žáků v kopané.Po výborném loňském 3. místě si tentokráte naši žáci vedli ještě lépe. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 mužstev ...

Opět výborným vystoupením se prezentovali fotbaloví žáci z Cetkovic. V sobotu 26.6.2010 se ve Velkých Opatovicích konal již tradiční, tentokráte čtvrtý ročník, fotbalového turnaje žáků v kopané.

Po výborném loňském 3. místě si tentokráte naši žáci vedli ještě lépe. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. V první skupině byla mužstva Chornic, Velkých Opatovic a Městečka Trnávky, ve druhé pak mužstva Cetkovic, Benešova a Knínic. Naši fotbalisté vyhráli svou skupinu, když porazili Knínice 3:2 a Benešov 2:1. Ve finále se potom střetli s Chornicemi. Utkání v normální hrací době skončilo 1:1 a o vítězi rozhodly pokutové kopy, v nichž až ve druhé sérii se štěstím zvítězili fotbalisté Chornic. Hráči z Cetkovic tak obsadili výborné 2.místo.

Individuálně byli ještě ohodnoceni hráči Ondřej Lepka jako nejlepší hráč a Zbyněk Šmíd jako nejlepší střelec turnaje.

Horní řada: Miroslav Sychra-trenér, David Jedlička-masér, David Kubín, Ondřej Lepka, Zbyněk Šmíd, Jan Filip, Petr Horák-trenér
Dolní řada: Aleš Petlach, Antonín Baběrád, Jan Horák, Štěpán Schütz, Tomáš Pospíšil, Lukáš Čížek, Jan Kubík, Michal Kubín a v předu Tomáš Sychra

Vytvořeno: 7. 7. 2010
Poslední aktualizace: 7. 7. 2010 0:00
Autor: Super Admin