Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Velikonoční turnaj ve stolním tenise 2008

Typ: ostatní
Sportovní klub Cetkovice, oddíl stolního tenisu, uspořádal v sobotu dne 29. března 2008 Velikonoční turnaj ve stolním tenisu pro neregistrované hráče, který ...

Sportovní klub Cetkovice, oddíl stolního tenisu, uspořádal v sobotu dne 29. března 2008 Velikonoční turnaj ve stolním tenisu pro neregistrované hráče, který se uskutečnil v kulturním domě Cetkovice. Sešlo se zde 30 hráčů "amatérů" a to nejen z Cetkovic, ale i z blízkého okolí (Světlá, Velká Roudka, Jevíčko, Borotín, Skočová Lhota Velké Opatovice).

Od 9.00 do 9.30 hodin přišla na řadu prezentace všech hráčů. Proběhlo losování do jednotlivých kategorií a v 9.30 hodin začal samotný turnaj. Největší boje se odehrávali mezi dětmi. Tentokrát jich bylo 10. V kategorii mládeže do 15 let vyhrál s přehledem vyhrál loňský vítěz Jakub Pospíšil, přestože byla letos podstatně větší konkurence.

Velice napínavý se stal turnaj mužů. Zúčastnily se ho i loňský vítěz Petr Palán ze Světlé i muži z 2. a 3. místa. Po velmi dobrém výkonu nakonec zvítězil bez jediné porážky Oldřich Podlez starší z Velké Roudky (vloni druhý).

V kategorii žen bohužel byla účast menší, ale o to větší byla jejich sledovanost. Všem jak hráčům tak divákům se turnaj velice líbil a přislíbili účast i v příštím roce.

Velikou zajímavostí, která se líbila především dětem, byl automat (robot) na stolní tenis. Majitelem je pan Jiří Kozelek. Tento robot se zavěsí na jednu stranu stolu se síťkami a vystřeluje různými směry míčky na druhou stranu stolu. Po " odpalu" protihráčem se míček zachytí do síťky a dostane se zpět do zásobníku.

Pořadatelé navázali vynikající úrovní na loňský první ročník turnaje, který se hraje vždy první neděli po Velikonocích. Dík také patří za finanční pomoc panu Jiřímu Palánovi a firmě Farela V.Opatovice.