Obsah

Červnové fotbalové turnaje

Typ: ostatní
Červnové fotbalové turnaje Červnové fotbalové turnaje

Fotbalová sezóna 2012-2013 skončila. I přesto cetkovický fotbal nezahálí. Naše mužstva se úspěšně zúčastnila několika turnajů. Ty jsou takovou odměnou a odreagováním po náročných mistrovských soutěžích. Úspěchy mládežnických mužstev jsou důkazem toho, že práce s dětmi je na dobré úrovni a snaha našich členů o jejich výchovu tak padá na úrodnou půdu.

Dne 15. června 2013 se konal turnaj přípravek na hřišti v Knínicích. Přestože náš klub v této věkové kategorii nemá přípravku v okresních soutěžích, na turnaj přihlásil mladší přípravku. Hráči této věkové kategorie jinak hrají soutěž mladších žáků. Mužstvo si nevedlo špatně. Nejprve v prvním zápase těsně na penalty prohrálo s favorizovanými a zkušenými Knínicemi až na penalty 2:1, poté prohrálo 4:0 s Voděrady, které měly většinu hráčů „dorazových“ (tzn. poslední ročník, který může hrát danou soutěž). Nakonec turnaje naši chlapci „suveréně“ rozdrtili Městečko Trnávku 8:1. Naše mužstvo dosáhlo ještě jednoho úspěchu, nejlepším střelcem se stal Marek Najer. Někteří starší hráči potom ještě hráli za starší přípravku M.Trnávky.

Konečné pořadí:

1. Voděrady

2. Knínice

3. Cetkovice

4. Městečko Trnávka

Přípravka turnaj Knínice

Dalším turnajem byl již tradiční turnaj Spíďa cup ve Velkých Opatovicích starších žáků, který se konal v sobotu 29.6.2013. I zde si naši mladí fotbalisté vedli výborně. Mužstvo již nehraje mistrovské soutěže v této věkové kategorii. Kostru tak tvořili hráči, kteří mají věk starších žáků, ale jinak hrají u nás v dorostu. Ti tak byli doplněni o hráče z okolí a o ty naše, kteří zatím za dorost nehrají.

Výsledky:

Cetkovice - V.Opatovice „A“ 2:0, Cetkovice - V.Opatovice „B“ 1:3, V.Opatovice „A“ -V.Opatovice „B“ 0:4,

FINÁLE: Cetkovice - V.Opatovice „B“ 1:0

1. Cetkovice
  2. V.Opatovice „B“
  3. V.Opatovice „A“

Turanj V. Opatovice

Stejný den jako ve Velkých Opatovicích se konal i turnaj mužů v Jevíčku. Byl to 0. ročník „TURNAJE „4 OKRESŮ“, který pořádalo SK Jevíčko. Zúčastnily se ho týmy z okresů Svitavy (Jevíčko), Blansko (Cetkovice), Prostějov (Kladky), Šumperk (Zvole). Náš klub reprezentovalo kombinované mužstvo mužů a dorostu. Příjemným překvapením pro Cetkovice skončil hned první zápas, v němž naše mužstvo porazilo favorizované domácí Jevíčko 4:1 (střelci Cetkovic- Petr Šafránek, Michal Letfus, Martin Janek, Lukáš Hirt). Tím se dostalo do finále, v němž podlehlo týmu Zvole z okresu Šumperk 3:0. Druhé místo je i tak velkým úspěchem, protože někteří soupeři hrají i o dvě soutěže výše.