#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Setkání s našimi seniory

Typ: ostatní
Setkání s našimi seniory 1 K říjnu v naší obci patří tradičně beseda se seniory. Pořádá ji zastupitelstvo obce jako malé poděkování našim starším spoluobčanům za jejich podporu a za jejich předchozí práci, kterou ve svém životě vykonali. Letošní setkání se uskutečnilo v neděli 22. října 2017 v Kulturním domě v Cetkovicích.

     K říjnu v naší obci patří tradičně beseda se seniory. Pořádá ji zastupitelstvo obce jako malé poděkování našim starším spoluobčanům za jejich podporu a za jejich předchozí práci, kterou ve svém životě vykonali. Letošní setkání se uskutečnilo v neděli 22. října 2017 v Kulturním domě v Cetkovicích.

     Besedu zahájil starosta obce Petr Horák. Nejprve přivítal všechny přítomné a seznámil je s programem. Jako první následně vystoupily děti z mateřské školy. Připravily si pásmo krátkých písniček, básniček a také zahrály Pohádku o „poslušných“ kůzlátkách.

     Po mateřské škole vystoupila i škola základní. Naši senioři od dětí mohli vidět pásmo písniček, básniček či zajímavé taneční vystoupení, které připomnělo starší tanec Charleston, který pochází z Ameriky a v Evropě se objevil v roce 1925.  

      Po dětech potom vystoupil starosta obce se svým projevem, ve kterém poděkoval dětem i paním učitelkám. Shrnul vše, co se v obci událo od posledního setkání. Účastníci se tak mohli dozvědět několik statistických údajů, ale hlavně informace o investicích a opravách, které byly provedeny za poslední rok v naší obci.

     Nakonec velmi pěkně zahrálo Duo Majka a Pepa, které již v našem kulturním domě hrálo před 5 lety. Své hudební vystoupení „proložili“ i mluveným slovem. Bylo vidět, že se všem vystoupení líbilo. Nakonec zahráli i některé písně na přání.  

     Tato akce je také příležitostí k setkání vrstevníků, spolužáků, kamarádů z dětství či sousedů. Je místem vzpomínání na mládí či jak bylo před několika desítkami let. Senioři také debatují nad tím, co se událo od posledního společného setkání.      

     Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře. Zastupitelé obce vč. pracovníků OÚ podávali našim spoluobčanům drobné občerstvení. Všichni jsme byli rádi, že jsme se společně opět mohli potkat. Tato setkání jsou obohacením nás všech.

     Věříme, že se zase všichni těšíme na shledání v příštím roce.

 

                                                                                                          Petr Horák

Více fotografií ZDE.

 


Vytvořeno: 3. 11. 2017
Poslední aktualizace: 3. 11. 2017 13:20
Autor: Správce Webu