#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vítání občánků 2016

Typ: ostatní
Vítání občánků Stejně jako v předchozích letech tak letos jsme přivítali do života i do naší obce nově narozené občánky. To poslední vítání proběhlo v červnu 2015. Od té doby se narodilo 5 dětí. Letošní bylo mimořádně na podzim v neděli 30. října 2016.

     Stejně jako v předchozích letech tak letos jsme přivítali do života i do naší obce nově narozené občánky. To poslední vítání proběhlo v červnu 2015. Od té doby se narodilo 5 dětí. Letošní bylo mimořádně na podzim v neděli 30. října 2016. 

     K samotnému vítání do našeho kulturního domu za námi přišli Adrianek Hunča, Sofinka Kašpárková a nejmladší Tomášek Křička.

     Slavnost uváděla Mgr. Jana Kubínová. Po krátkém pásmu písniček a básniček, které si připravily děti ze ZŠ Cetkovice, pronesl proslov starosta obce Cetkovice Mgr. Petr Horák. Následovaly podpisy rodičů a starosty do pamětní knihy a slavnostní přípitek. Rodiče mimo drobného finančního dárku dostali pro své ratolesti upomínkový list, knihu a hračku. A jelikož je podzim, tak chlapci tentokráte dostali boby na sníh a Sofinka krásnou panenku s doplňky.

    Celou akci provázela příjemná a úsměvná atmosféra, kterou si užili děti, jejich rodiče i příbuzní. Hudební doprovod měla paní Šárka Dokoupilová. Celé odpoledne pak fotografovala paní Drahomíra Vašíčková.

                                                                                                      Petr Horák

Více fotografií ZDE.

 


Vytvořeno: 19. 12. 2016
Poslední aktualizace: 19. 12. 2016 15:41
Autor: