#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Koledování při punči s dechovým orchestrem Malá Haná

Typ: ostatní
Koledování Předvánoční čas je dobou shonu a stresu, který v nás vyvolávají blížící se svátky, přestože hlavní poslání Adventu je naopak ztišení a radostné očekávání narození Ježíše Krista. V naší obci je čtvrtá adventní neděle spojena s předvánočním koledováním, které má právě nás všechny odpoutat od denního shonu a naopak naladit na blížící se Vánoce.

      Předvánoční čas je dobou shonu a stresu, který v nás vyvolávají blížící se svátky, přestože hlavním posláním Adventu je naopak ztišení a radostné očekávání narození Ježíše Krista. V naší obci je čtvrtá adventní neděle spojena s předvánočním koledováním, které má právě nás všechny odpoutat od denního shonu a naopak naladit na blížící se Vánoce.

     Proto nás také v poslední adventní neděli 18. prosince 2016 navštívil Dechový orchestr Malá Haná se svým tradičním pásmem koled. Sešli jsme se tak společně na Návsi, abychom vyslechli v podání dechového souboru známé koledy. Mladí muzikanti společně s návštěvníky si nakonec zazpívali i „Tichou noc“.

     Při čekání na koledníky přišel vhod punč, který pro příchozí vařil starosta Petr Horák. Pro menší děti pak byl připraven na zahřátí teplý čaj. A tak se nic nestalo, když se muzikanti trošku zdrželi v předchozích obcích.

     Na závěr hlavní nestor tohoto setkávání pan Jiří Palán popřál všem přítomným šťastné Vánoce. To stejné hudebníkům popřál i starosta obce a zároveň jim poděkoval za návštěvu. Dále popřál všem přítomným především radostné Vánoce plné rodinného štěstí, pohody a odpočinku. A všichni se již jistě těší na příští setkání.

                                                                                  Petr Horák

Více fotografíïí ZDE.

 


Vytvořeno: 21. 12. 2016
Poslední aktualizace: 4. 1. 2017 09:57
Autor: