#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Aktuality

 

Aktuality rok 2016

Zprávy

Zpívání

Zpívání u vánočního stromu

Adventní doba je u nás nabitá kulturními akcemi. Jednou z nich je Zpívání u vánočního stromu, které se konalo třetí adventní neděli v kulturním domě. celý text

ostatní | 4. 1. 2017 | Autor:
Ohňostroj

Půlnoční silvestrovské setkání

V naší obci je Silvestr neodmyslitelně spjat se společným rozloučením se starým rokem a uvítáním toho nového. celý text

ostatní | 2. 1. 2017 | Autor:
#

Vánoční koncert Petry Janů

Advent a předvánoční čas by měl být dobou, kdy se zklidníme a snažíme se příjemně naladit na Vánoce. A právě tuto atmosféru k nám do Cetkovic přišla naladit známá zpěvačka, „zlatá slavice“ Petra Janů. celý text

ostatní | 2. 1. 2017 | Autor:
Koledování

Koledování při punči s dechovým orchestrem Malá Haná

Předvánoční čas je dobou shonu a stresu, který v nás vyvolávají blížící se svátky, přestože hlavní poslání Adventu je naopak ztišení a radostné očekávání narození Ježíše Krista. V naší obci je čtvrtá adventní neděle spojena s předvánočním koledováním, které má právě nás všechny odpoutat od denního shonu a naopak naladit na blížící se Vánoce. celý text

ostatní | 21. 12. 2016 | Autor:
Knihovna

Literární soutěž "Jižní Morava čte aneb Pojďte s námi do knihovny"

Obecní knihovna Cetkovice se jako jediná z knihoven v okolních obcích přihlásila do soutěže "Jižní Morava čte".
Podle projektu je podstatou této akce podpořit u dětí posilování vztahu k místu, kde žijí a seznámit je s historií nejbližšího regionu. Soutěž má přivádět děti i dospělé ke čtenářství a upevňovat mezigenerační vztahy.
celý text

ostatní | 19. 12. 2016 | Autor:
Vítání občánků

Vítání občánků 2016

Stejně jako v předchozích letech tak letos jsme přivítali do života i do naší obce nově narozené občánky. To poslední vítání proběhlo v červnu 2015. Od té doby se narodilo 5 dětí. Letošní bylo mimořádně na podzim v neděli 30. října 2016. celý text

ostatní | 19. 12. 2016 | Autor:
Lampionový průvod 1

Lampionový průvod

  Mezi nejvýznamnější naše svátky patří 28. říjen - vznik Československého státu, na jehož základě je postavena Česká republika.  celý text

náš tip | 2. 11. 2016 | Autor:
Přátelské setkání

Setkání s našimi seniory

Stalo se již pěknou tradicí, že se u nás v Cetkovicích konává setkání zastupitelů s našimi staršími spoluobčany. V neděli 23. října 2016 jsme se společně sešli v kulturním domě. celý text

náš tip | 2. 11. 2016 | Autor:
Titanik

Příběh Titaniku

Ve středu 19. října 2016 se pro zájemce o přednášku "Příběh Titaniku" otevřel malý sál Kulturního domu. Přednášející Bc. Dana Šimková byla mile překvapena velkým počtem dospělých, žáků Základní školy i dětí. Sál byl přiměřeně zaplněn. Všichni se zájmem sledovali poutavý výklad s promítáním dobových autentických snímků lodi. celý text

ostatní | 2. 11. 2016 | Autor:
Draci

Drakiáda 2016

Letošní nádherné babí léto i 27. září rozklenulo azurově modrou oblohu nad Strážemi. Děti s rodiči opět po roce přišly pouštět draky. Vanul jen mírný vánek, a tak si draci dělali mezi létáním malé přestávky. celý text

ostatní | 2. 11. 2016 | Autor:
Slavnostní den otevřených dveří na hasičské zbrojnici

Slavnostní den otevřených dveří na hasičské zbrojnici

 Obec Cetkovice společně s SDH Cetkovice uspořádala u příležitosti úplného dokončení nové hasičské zbrojnice slavnostní den otevřených dveří. Ten byl určen pro všechny občany obce, kteří si tak mohli prohlédnout nové prostory, které slouží našim hasičům. celý text

ostatní | 2. 11. 2016 | Autor:
#

Nový školní rok v Cetkovicích

Nový školní rok v Cetkovicích celý text

ostatní | 9. 9. 2016 | Autor:
#

Sousedské posezení

Sousedské posezení celý text

ostatní | 1. 9. 2016 | Autor:
#

Den Matek

Den Matek celý text

ostatní | 6. 6. 2016 | Autor:
#

Maroko a Západní Sahara

Maroko a Západní Sahara celý text

ostatní | 22. 2. 2016 | Autor:
#

Tříkrálová sbírka 2016

Tříkrálová sbírka 2016 celý text

ostatní | 6. 1. 2016 | Autor:
#

Malohanácké koledování při punči

Malohanácké koledování při punči celý text

ostatní | 5. 1. 2016 | Autor:
#

Půlnoční silvestrovské setkání

Půlnoční silvestrovské setkání celý text

ostatní | 5. 1. 2016 | Autor: