#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vítání občánků 2015

Typ: ostatní
Vítání občánků 2015

     V naší obci je mnohaletou tradicí, že vítáme do života nově narozené občánky. Poslední vítání proběhlo v červnu 2014.   Od té doby se narodilo 5 dětí. V neděli 21. června 2015 jsme uvítali tři z nich – Tibora Roupu, Adama Kubína a Evu Mikulovou. Tyto děti jsme v kulturním domě slavnostně do života naší obce přijali jako nové „spoluobčánky“.

     Celou akci provázela příjemná a úsměvná atmosféra, kterou si užili děti, jejich rodiče i příbuzní. Slavnost uváděla Mgr. Jana Kubínová. Po krátkém pásmu písniček a básniček, které si pro přítomné připravily děti ze ZŠ Cetkovice, pronesl proslov starosta obce Cetkovice Mgr. Petr Horák. Následovaly podpisy rodičů a starosty do pamětní knihy a slavnostní přípitek. Rodiče mimo drobného finančního dárku dostali pro své ratolesti upomínkové listy, hračky a knihu.

    Dalším dítětem narozeným během poslední doby byla Johanka Jurdičová, která se však díky nemoci nemohla slavnosti zúčastnit a tak dárky ji budou předány následně. V květnu 2015 se ještě narodil Martin Jankuj, kterého slavnostně uvítáme v příštím roce. 

                                                                                              Petr Horák

Vice fotografií ZDE.

 


Vytvořeno: 26. 6. 2015
Poslední aktualizace: 26. 6. 2015 00:00
Autor: Správce Webu