Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Silvestrovský fotbal

Dne 31.12.2006 v 10.30 hodin se na fotbalovém hřišti Cetkovice sešli jako vždy v posledních asi 8 letech fotbalisté, bývalí fotbalisté, ale i ti, co fotbal někdy jen tak hráli. Celkem hrajících bylo 13, k tomu dva trenéři a pár diváků.

Terén patřil k nejlepším, jaký kdy byl. Mírný poprašek sněhu a zmrzlý podklad. Byl to velký rozdíl proti loňsku, kdy bylo 30.12.2005 odhrnuto traktorem z plácku pod hřištěm 30 cm sněhu a 31.12 už tam bylo napadeno dalších 20cm. Pro malé branky na hlavním hřišti jsme se brodili v téměř padesáticentimetrové vrstvě sněhu.

Ale zpět k utkání. Rozdělili jsme se na dvě mužstva – veteráni a mladí. Hrálo se 2x30 minut. Počátek vypadal jednoznačně ve prospěch mladších, kteří poločas přesvědčivě vyhráli. V druhé půli změnili veteráni taktiku a „draftovali“ jednu mladší krev. Utkání skončilo nerozhodně 5:5. Kopaly se penalty a mladší v nich zvítězili 4:3.

Výsledek utkání ale vůbec nebyl důležitý. Vyhráli všichni, kteří se přišli trošku protáhnout po svátcích a získat dobrou náladu. Všem přišel vhod horký čaj a trošku „ostřejší cetkovská voda“ na zahřátí. Můžeme jen doufat, že se v příštím roce na Silvestra opět sejdeme.

Vytvořeno: 30. 4. 2013
Poslední aktualizace: 30. 4. 2013 14:59