Obsah

Turnaj v malé kopané

Typ: ostatní
Turnaj v malé kopané Turnaj v malé kopané

Sobota 11. července 2015 byla v Cetkovicích ve znamení fotbalu. Sportovní klub Cetkovice na víceúčelovém hřišti pořádal turnaj v malé kopané s názvem Litr Mistrů.

Jeho organizace se ujali mladší členové klubu. Sezvali fotbalové týmy z okolí - Vanovice, Světlá, Vážany, Jevíčko, Knínice a dvě mužstva z Cetkovic. Svou účast potvrdil Šebetov, který se však nedostavil. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde se hrálo systémem „každý s každým“. První dvě se probojovala do semifinále.

Do finále nakonec postoupilo mužstvo Vanovic a sousední Světlé. Vanovice nakonec vyhrály celý turnaj a získaly tak pohár za 1. místo včetně hlavní ceny, kterou byl litr rumu. Vyhlášen byl také nejlepší střelec (Michal Letfus - Světlá) a nejlepší brankář (David Loukota - Cetkovice).

Celé odpoledne se neslo v krásném slunečném počasí a v příjemné pohodě. Vydařila se i organizace turnaje. Pro návštěvníky a hráče bylo připraveno bohaté občerstvení – točené pivo i kofola, grilované klobásy i makrely.